Virtuálně do WITTE Automotive v Nejdku za prací

V dubnu se na virtuálním veletrhu práce serveru jobs.cz poprvé prezentuje studentům a absolventům společnost WITTE Automotive v Nejdku. Výrobce zamykacích systémů pro světové automobilky zve zájemce o pracovní uplatnění k diskuzi o možnostech pracovního uplatnění na tzv. o-zoně od 26. do 29.dubna. Na internetu představí navíc svoje vývojové a výrobní provozy ve 3D prohlídce.

 

„Z našich interních průzkumů vyplývá, že internet využívají stále častěji uchazeči a uchazečky o pracovní uplatnění v naší společnosti, a to nejen technické ale i dělnické profese. Vycházíme jim vstříc a poprvé WITTE Automotive představíme virtuálně v rámci „Měsíce studentů a absolventů na jobs.cz“. Mladí lidé se mohou ptát online na chatu tzv. o-zony každý den od 10 do 13 hodin od 26. do 29.dubna. K dispozici bude také virtuální prohlídka, kde nahlédnou za brány naší společnosti do týmů konstrukce, zkušebny, vstřikovny plastů, logistiky a přímo do jednoho z našich výrobních týmů,“ říká Ing. Milan Kohout, vedoucí personálního týmu.

Virtuální veletrh pracovních příležitostí jobs.cz představí WITTE Automotive v Nejdku a tři desítky předních českých a zahraničních zaměstnavatelů. Zájemci získají aktuální informace o trhu práce a volných pracovních místech. WITTE Automotive v Nejdku nesází pouze na internetové veletrhy, účastní se také podobných akcí na vysokých školách. Poslední z nich proběhla 23.března na ZČU Plzeň, kde oslovovala přímo mladé techniky – studenty strojní a elektrotechnické fakulty.

Zde naleznete virtuální prohlídku firmy: 

http://www.witte-automotive.com/personalistika/pracovni-prilezitosti/pracovni-prilezitosti-cz?set_language=cs&cl=cs