Přijďte na Logistickou burziádu 31.května. Vyhrajte jízdu limuzínou nebo vyhlídkový let!

Na konci školního roku si své znalosti a dovednosti z logistiky vyzkouší studenti v reálném životě.  Logistická burziáda, která se uskuteční 31.května od 12 do 16 hodin v areálu SOŠ logistické, bude jedinečný mix dovedností a zábavy. Akce za odborné podpory WITTE Automotive je určena pro studenty samotné, zváni jsou žáci základních škol i široká veřejnost. Součástí burziády je Den otevřených dveří pro zájemce. Již 30. května se koná na této státní škole druhé kolo přijímacích zkoušek.

Logistici budou prodávat a nakupovat použité odborné učebnice, knihy, romány, elektroniku a vše, co je potřebné ke studiu.

„Týmy ze základek si mohou své prodejní dovednosti také vyzkoušet - na burze jim bude k dispozici vždy středoškolský student v pozici logistika. Bude jim umět poradit se způsobem prodeje, nacenit přinesené zboží, vystavit potřebné doklady. U stánku se starými knihami bude  možné zakoupit za symbolickou cenu zajímavé tituly a podpořit charitu. Ekotým školy připravuje zajímavosti na podporu Dne bez tabáku. Fiktivní studentská cestovní Kancelář Vás provede po zámeckém parku,“ říká zástupce ředitele V.Sunek.

K doprovodnému programu budou patřit  soutěže, předvádění osobního vozu a zkušební jízdy,  a zejména soutěž pro prodejce  o logistické supervýhry: Vyhlídkový let nad Karlovými Vary a okružní jízdy limuzínou lázeňským městech.

Logistická burziáda  znamená „druhou šanci“ při prodeji, nákupu i Vašem dalším studiu!

Další informace na www.logistickaskola.cz. 

Dotazy na telefonním čísle 353 224 830 a podatelna@logistickaskola.cz