Aktuality

Další příspěvek AutoSAP k Roku průmyslu a technického vzdělání

Kit4kid

AutoSAP se aktivně zapojuje do Roku průmyslu a technického vzdělávání. Dalším příkladem byla prezentace dřevěné stavebnice pro mateřské školy, kterou zajistil člen AutoSAP, Moravskoslezský automobilový klastr (www.autoklastr.cz).

čtěte více

ŠKODA AUTO je pro studenty technických oborů opět nejatraktivnějším zaměstnavatelem

Skodazamestnavatel

Studenti technických oborů by po ukončení studia nejraději pracovali ve společnosti ŠKODA AUTO, kterou stejně jako v loňském roce vnímají jako ideálního zaměstnavatele. Také mezi studenty ekonomických oborů je domácí automobilka velice oblíbená: v jejich hlasování skončila druhá a polepšila si oproti loňskému roku o jedno místo.

čtěte více

Den pro dívky ve ŠKODA AUTO

141128_den_pro_d%c3%advky_ve_%c5%a0koda_auto_(1)

236 žákyň základních škol se zajímalo o studium technických oborů na firemním učilišti ŠKODA AUTO. Den pro dívky se zde uskutečnil 26. listopadu 2014.

čtěte více

„T-PROFI“ - Talenty pro firmy“ 21.10.2014 - vzdělávání pro praxi

Talent_21_10_2014_579

21.10.2014 se se v Národním technickém muzeu v Praze uskutečnila netradiční a v mnoha ohledech unikátní akce Talenty pro firmy „T–PROFI 2014“. Hlavní mottem akce byl „ nápad – zručnost – zábava. Akci svou účastí zaštítili viceprezident HKČR Zdeněk Somr a generální ředitel Národního technickéh muzea Karel Ksandr.

čtěte více

Noc Witte Nejdek bude patřit technikům a technice

Ve čtvrtek 16. října od 16 do 21 hodin se v obchodním centru Varyáda Karlovy Vary koná "Noc techniků"

čtěte více

Den otevřených dveří 2014 Iveco Czech Republic, a.s.

Iveco-dod

Vedení společnosti Iveco Czech Republic, a.s. zve srdečně všechny zaměstnance firmy, jejich děti a rodinné příslušníky, přátele a fanoušky jejich výrobků na Den otevřených dveří 2014.

čtěte více

247 žáků úspěšně absolvovalo Střední odborné učiliště strojírenské ŠKODA AUTO

Absolventiskoda

247 žákyň a žáků v letošním roce úspěšně ukončilo své vzdělání na  Středním odborném učilišti strojírenském ŠKODA AUTO získáním výučního listu nebo složením maturity.

čtěte více

Dvanáctiletý Lukáš Slavík je designér s největším počtem "Lajků"

Skodadesign

Více než 300 žáků 3. - 5. tříd z Mladé Boleslavi, Vrchlabí a Kvasinách se zapojilo do 2. ročníku soutěže 'Mladý designér'. Nejlepší mladí designéři byli 20. 6. oceněni při slavnostním vyhlášení ve ŠKODA Muzeu.

čtěte více

Technika bavila ve WITTE čtyři stovky dětí

Witte1

Do světa techniky a automobilů zavítalo 19. června 423 dětí ze všech nejdeckých a mnoha vzdálenějších škol Karlovarského kraje. Na "Den dětí" je pozvala společnost Witte Nejdek, "Zaměstnavatel regionu 2014" ve spolupráci s partnery již potřetí.

čtěte více

Známe vítěze soutěže "Stavíme z Merkuru"

Merkur1

Soutěž "Stavíme z Merkuru", kterou vyhlásil Kraj Vysočina a společnost Bosch Diesel Jihlava, vyhráli žáci ze Základní školy v Dobroníně. Vojta Hrdlička, Magdalena Machová, Radek Kasal a Ondra Kotačka sestavili funkční model jeřábu, který nejlépe splnil zadání - zvedl velkou hmotnost a splnil podmínku maximální vzdálenosti od osy otáčení ramene jeřábu. Důležitá byla i rychlost pojezdu jeřábu.

čtěte více