Aktuality

Nejlepší lanovku vytvořil tým Motoru Jikov Group

Lanovkamjikov

V rámci veletrhu Vzdělání a řemeslo (21. - 23. 10. 2015) na českobudějovickém výstavišti proběhla zajímavá soutěž T-Profi. 

čtěte více

Nejlepší učni Škody Auto

Skodaucnice

Koncern Volkswagen udělil 45 nejlepším učňům cenu "Best Apprentice Award 2015".

čtěte více

Witte Noc techniků

Noc_plakat2015

Nejdek (14.09.2015) Ve čtvrtek  1.října od 16 do 21 hodiny se uskuteční WITTE Noc techniků v Ostrově v Domě kultury a na Mírovém náměstí. Ostrovská průmyslová zóna se brzy stane domovem nového integrovaného závodu WITTE Automotive na výrobu lakovaných klik. O důvod víc představit technologie, produkty a také specializovaná pracoviště, která z České republiky – Nejdku, Plzně a do budoucna také z Ostrova - směřují z WITTE Automotive do světových automobilek. 

čtěte více

Výborná perspektiva studijního oboru "Gumař-plastikář" v Continental Barum

Barum-ucni

Červen byl pro žáky 3. ročníku oboru "Gumař-plastikář" SPŠ Otrokovice měsícem, ve prokázali své výborné znalosti a manuální dovednosti získané po tříletém působení ve škole.

čtěte více

MOTOR JIKOV GROUP pomáhá "svým" učňům a žákům nejen finančně

Motorjikovfoto

Jihočeský MOTOR JIKOV GROUP podporuje technické vzdělání od mateřských škol až po nástup absolventa učiliště, střední či vysoké školy do firmy. Výcvikovými středisky firmy v Českých Budějovicích a Soběslavi ročně projde 140 učňů a studentů v oborech nástrojář, obráběč kovů, zámečník a maturitním oboru mechanik seřizovač. Nejšikovnější získají finanční stipendia. Výcviková střediska mají nejmodernější strojní vybavení a špičkové mistry, kteří se učňům věnují na plný úvazek. 

čtěte více

Putovní výstava k soutěži Mladí designeři 2015

Mladidesigneri

Ojedinělá putovní výstava třetího ročníku soutěže Mladí designéři 2015 pro děti z mateřských škol z celé České republiky s cílem podpořit jejich kreativitu a týmového ducha. Letošním úkolem bylo sestavit tým dětí, který nejenom nakreslil chytré autíčko, ale vymyslel k němu i příběh. Přijďte se podívat a hlasujte pro nejlepší projekt soutěže.

čtěte více

WITTE Den dětí

Den_deti_plakat_final_150604

Rádi bychom pozvali děti z mateřských školek a žáky/ně 1.stupně základních škol v regionu na WITTE Den dětí, jehož další  ročník se uskuteční ve čtvrtek 4.června 2015 od 8 do 13 hodin na firemním dvoře WITTE Automotive v Nejdku.

čtěte více

Den otevřených dveří ve ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi

Denskoda

30. května 2015 od 9:00 do 16:00 hod. u příležitosti 120-tého výročí vzniku automobilového závodu. 

čtěte více

Den otevřených dveří TPCA

Dentpca

Neděle 24. května 2015. Po 10 letech opět otevíráme brány TPCA všem, kteří si chtějí prohlédnout továrnu, kde se vyrábí známá trojka od Kolína – Toyota AYGO, Peugeot 108 a Citroën C1. Omezení běžná pro klasické prohlídky TPCA pro Den otevřených dveří neplatí! Vstup je otevřený komukoliv bez omezení věku. Trasa je vhodná i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Den otevřených dveří TPCA se uskuteční 24.května od 10 do 17 hodin.

čtěte více

Společnost Schwarzmüller srdečně zve na den otevřených dvěří

Akce se koná ve dnech 5. a 6. června 2015 v areálu společnosti v Žebráku.

čtěte více